Arakain založil zpěvák Aleš Brichta, a zůstal jeho frontmanem po dvacet let. Kapela letos slavila 40 let od založení. Opět si s ním zazpívala staré hity Lucie Bílá, ale Aleš Brichta účast na oslavě odmítl, údajně ze zdravotních důvodů.

Nejlepší český AC/DC revival vystupuje pod názvem AC/CZ. Vystupuje na velkých festivalech, motosrazech, městských slavnostech i na firemních a soukromých akcích. Hraje také na Slovensku, Polsku, Rakousku a Německu. Má za sebou zkušenosti jako celorepublikové turné s kapelou Kabát. Vystupovala například s kapelami Support Lesbiens, Olympic, Krucipüsk, Doga a Škwor. Spolupracovala s Václavem Noidem Bártou, Lucií Bílou i Kamilem Střihavkou. 

Radost v Krnově. Porodní asistentka Hana Kotučová je Sestrou roku

Hlavním protagonistou AC/CZ je známý kytarista Adam Malík, který je také členem populárního Čechomoru.

"Můžete se těšit na devadesátiminutovou show s originálními kostýmy, nástroji, kulisami a hlavně interpretací známých skladeb AC/DC,“ uvedl kytarista AC/CZ Adam Malík alias Angus Young.

„Jako zvukař dokážu ocenit dobrou práci kolegů. AC/CZ má nejen skvělou zvukovou aparaturu, ale taky člověka, který s ní umí pracovat. Nevím, jak to dělají, ale když zavřete oči, cítíte se jako na skutečném koncertu AC/DC. Patří v nejlepším revivalovým kapelám současnosti,“ uvedl provozovatel klubu Kofola Martin Hradečný. Na začátek listopadu chystá slovenské vítěze ankety "Zlatý slávik" rockovou kapelu Desmod, a pop punkovou Vypsanou fixu.

Program Kofola music Clubu

27.10. ve 20 hodin Arakain. Vstupné 490/550 Kč

28.10. ve 20 hodin AC/CZ. Vstupné 270-290 Kč

3.11. ve 20 hodin Desmod. Vstupné 490-550 Kč

4.11. ve 20 hodin Vypsaná fixa. Vstupné 400 Kč