Mikulášskou nadílku mohli prožít společně v centru Krnova, a to v bowlingové herně hotelu Steiger. „Chtěli jsme lidem s postižením zpříjemnit svátky, a tak jsme pro ně zorganizovali neobvyklou mikuláškou nadílku spojenou s bowlingem a s vystoupením krnovských dětí. Byl to první ročník, takže to byla zajímavá zkušenost nejen pro ně, ale hlavně pro nás," uvedla pracovnice hotelu Steiger Petra Macrineanuová, která si neváhala sama nalepit vousy a vydat se mezi klienty harmonie s taškami plnými dárečků od sponzorů.

Klienti Harmonie odměnili Mikuláše, čerta a anděla básničkami, které se usilovně učili. Harmonie je příspěvková organizace Moravskoslezského kraje, která působí v Krnově od roku 2007. Vše začalo tím, že se do nově zrekonstruovaného objektu na Chářovské ulici pod letištěm přestěhovaly klientky z hošťálkovského zámku.

Během let 2009 a 2010 byla s Harmonií sloučena také organizace Naděje Jindřichov a Krajánek Město Albrechtice. V současnosti harmonie poskytuje sociální služby asi dvěma stovkám klientů a zaměstnává na 170 pracovníků.