Reprezentační ples lázní nabízí tanečníkům jedinečnou atmosféru historického sálu v lázeňském domě Libuše. Na návštěvníky zde dýchne duch starých noblesních časů. K poslechu a tanci návštěvníkům zahraje Salonní orchestr Brno pod vedením koncertního mistra Františka Školaře. Předtančení a další taneční ukázky předvede Taneční škola Vincenze Priessnitze z Jeseníku. Začátek je v 19.30 hodin.

Každého příchozího čeká uvítací přípitek lázeňským vínem, dámy dostanou kytičku na přivítanou. Hlad zažene a novou energii dodá slavnostní večeře a s trochou štěstí se lidé mohou zaradovat nad výhrou v tombole. Zájemci pak mohou přespat přímo v pokojích v lázeňském domě a ráno si dopřát relaxaci a lázeňskou kúru v bazénovém komplexu v budově Letních lázní.

Lidé si mohou vstupenky případně i ubytování zarezervovat na telefonu 554 798 322 nebo 554 798 111 nebo zakoupit přímo v recepci lázeňského domu Libuše.

V Rýmařově mohou tanečníci zajít v pátek 23. ledna na Velký muzikantský ples od 20 hodin v sále Střediska volného času.

V sobotu 24. ledna se mohou lidé vydat od 20 hodin i na ples do Leskovce nad Moravicí, kde vystoupí jako hvězda večera zpěvačka Leona Machálková.

(ov)