I čtenáři Bruntálského a Krnovského deníku se mohou zúčastnit netradiční podívané, kterou nabízí patnáctý ročník hobby triatlonu Jestřábí muž. Jubilejní ročník hobby triatlonu se pyšní řadou novinek a vylepšení.

Mimo jiné se mohou soutěžící i diváci těšit na zcela novou trať, profesionální časomíru a oproti loňsku snad i na teplejší vodu vodní nádrže.

Závody se konají v okolí vodní nádrže Slezská Harta. Centrem dění, místem startu i cíle, je Leskovec nad Moravicí. Účastníci se zde mohou prezentovat do 11 hodiny. Samotný start je naplánován na 11.30 hodin. Fanoušci mohou své favority povzbuzovat nejen na hrázi obce Leskovec nad Moravicí, ale také po celé délce trati.

Doprovodný program pamatuje vedle adrenalinových kousků i na poklidnější zábavu. Tak třeba si můžete vyzkoušet kitting. Jde o sportovní aktivitu, při níž se používá tažný drak k pohybu člověka nad vodní hladinou. K dispozici budou mezinárodní instruktoři Funky Fresh.

Zajímavé zážitky mají připraveny nestoři freedivingového potápění, kteří stáli u zrodu mezinárodní školy FII, stejně jako zkušení instruktoři pro přístrojové potápění, zakladatelé a šéfové ASTD (The Association for Talent Development).

Zájemci si mohou prohlédnout a vyzkoušet řadu špičkových kol MRX. Jestřábí sobota nabízí zábavu i adrenalin, setkání s přáteli i seznámení novými lidmi a především možnost vyzkoušet si něco nového.

Jestřábí muž

Jubilejní 15. ročník amatérského triatlonu Jestřábí muž se uskuteční v sobotu 22. srpna na vodní nádrži Slezská Harta.
Místo startu a cíle: Leskovec nad Moravicí
Start: 11.30 hod
Prezentace účastníků je možná do 11 hodin.

Program závodu:
9 až 11 hodin prezentace závodníků
11.15 hodin rozprava před startem, upřesnění pravidel
11.30 hodin hodin start závodu
15.00 hodin vyhlášení výsledků

Doprovodný program:
• kitting
• freedivingového potápění
• přístrojové potápění
• ukázka řady špičkových kol MRX