„Chcete slyšet křupat sníh? Tak my jsme ready, dneska padalo a je krásně bílo,“ vzkazují jeseničtí rolbaři nedočkavým běžkařům.

Ani jesenické skiareály nechtějí zůstat pozadu. „Sněžíme!!! Příprava na zimní sezonu je v plném proudu! Už se těšíte na zimní sezonu? My se už nemůžeme dočkat. Zahájení zimní sezony plánujeme na 15. prosince večerkem, ale pokud počasí dovolí, možná už 8. prosince,“ vzkazuje svým fanouškům skiareál Kopřivná, kde se to už dnes mezi sněžnými děly hemží nadšenci na sáňkách a na bobech, stejně jako v sousedním v Karlově.

Horská chata Jiřího na Šeráku.
Na Silvestra je v Jeseníkách téměř plno. Deník zjistil poslední volná místa

„Zimu přivítáme 9.12.2023 s HORY Tour O5aRadeček,“ vzkazuje Ski aréna Karlov. Jisté je, že Ski aréna Karlov pořádá už 2. 12. v restauraci U Ježka mikulášskou nadílku.

Potom v sobotu 9. 12. v 19 hodin pořádá koncert kapely O5 a Radeček, a další koncert s názvem „Muzikanti na tripu“ se odehraje ve SKI baru na sjezdovce Ski Expres v Karlově 16. prosince.

Kapela O5 a Radeček uspěla v kategorii Nejoblíbenější píseň posluchačů rádia Impuls
Slavík putuje do Šumperka. Za nejoblíbenější píseň

„Jeseníky jsou nejkrásnější hory! A píseň Hory je nejkrásnější písnička!“ zní slogan, který pomohl šumperské kapele O5 a Radeček vyhrát Českého slavíka v kategorii Nejoblíbenější píseň.

Kobylí rybník v centru Bruntálu zamrzl, aby voda měla správnou teplotu, až se sem o Vánocích přijdou vykoupat otužilci na akci Bruntálský Krystalek.

Advent v Bruntále
Vánoční strom pro Bruntál bude jedle od bytovky. Tady je adventní PROGRAM

Vánoční strom na Bruntálském náměstí už zdobí pracovníci technických služeb, aby 1. prosince vše bylo perfektně připravené na slavnostní rozsvícení.

Adventní zázrak: Bruntálskem chodil anděl, prosinec 2021
Adventem v Bruntálu bude provázet anděl, světelná brána, zvonička i kluziště