Jak název akce napovídá, o bubliny nebude nouze, připravena je velká bublinková show a soutěž dětí a také pokus o vytvoření největší bubliny na světě. Pro děti bude připraven skákací hrad barevný ohňostroj, dětské kolo štěstí, malování na obličej, a takové zajímavosti, jako lovení světla či karneval v bonbónovém lese s kouzelnicí.

Od 17 do 18 hodin proběhne kácení májky a pak dojde na vypuštění balónu s pozdravy vrbenských dětí. Zkrátka nepřijdou ani dospělí. Od 18 do 21 hodin je pro ně přichystáno večerní posezení s hudbou a občerstvením na grilu, zábavné soutěže a hry o štěstí.

Jindřichov: Jízda na kolotoči, na koni i v kočáře

Areál školy v Jindřichově v sobotu 3. června od 13 hodin hostí dětský den. O program se postará Středisko volného času v Krnově. Připraveno je malování na tvář, klaun, malý kolotoč, skákací hrad, skluzavka, jízda na koních i v kočárech, dětský vláček, hasičská technika a pěna, střelba ze vzduchovek, soutěže, atrakce i hudba.

Zátor: Kouzelný park

Dětský den ve stylu Kouzelný park se chystá v Zátoru 3. června. Od 14 hodin se hřiště za Základní školou Zátor zaplní atrakcemi a stanovišti, na kterých budou děti plnit různé zábavné úkoly.

Město Albrechtice: Den dětí v parku

Albrechtický park Bedřicha Smetany bude 3. června od 14 hodin až do večera plný dětí, kolotočů zdarma a hudby. Den dětí provází ukázka hasičské techniky a vystoupení školáků i předškoláků. Od 17.30 hodin zde zazpívají Lovci Nedvědů.