Malí i velcí diváci se nyní mohou těšit na představení Michal k snídani, které je na programu v divadle v Bruntále a v Krnově.

Jde nejen o zábavu, ale tak trochu i o ponaučení. Michal Nesvadba divákům servíruje legrační pokrmy, zapojuje je do hry a nabízí veselé pochutnání s fantazií. Dojde třeba na jablíčko v županu. Jak to jablíčku v onom županu sluší, jakou bude mít barvu a zda s kapucí nebo bez a mnoho dalšího uvidí malí i velcí návštěvníci.

Spolu s nimi Michal také rozluští záhadu, co se vlastně stane s jídlem, které necháme na talíři nedojedené. Michal Nesvadba si umí s diváky hrát, představení zábavnou formou působí právě na fantazii dětí a tu pak rozvíjí při nápadech a vynálezech, které pro děti Michal vymýšlí.

Vystoupení Michal k snídani je připraveno na pátek 10. listopadu od 17 hodin v Městském divadle v Bruntále a na neděli 12. listopadu v 15.30 v Městském divadle v Krnově.

Vstupenky na představení jsou v předprodeji v Městském divadle v Bruntále a v Krnově v Turistickém informačním centru na Hlavním náměstí.

Chcete vyhrát vstupenky na nedělní představení v Krnově? Stačí zavolat ve středu do redakce správnou odpověď na otázku: Jak se jmenuje pořad České televize pro děti, kde účinkuje Michal Nesvadba? Je to A) Kouzelná školka a nebo B) Perníkový dědek?

Volejte ve středu 8. listopadu od 9 hodin na telefon 606 666 515. Na první tři volající čekají nejen dvě vstupenky, ale také kniha Michala Nesvadby Pohádky o dveřích.