Právě v tomto seriálu si v jednom díle udělali autoři legraci z Bruntálu, že je to drsný kraj, kde prý žijí zubaté žáby. A vznikl tak fenomén, který začal žít vlastním životem a v Bruntále existuje dodnes. Při životě jej udržuje Tomáš Koňařík, který vytváří na toto téma webové stránky a z jehož dílny vycházejí nápady na nejrůznější dárky se zubatou žábou.

A s těmito dárky se zubatou žábou jako s plyšákem, s tričkem a dalšími věcmi se Tomáš Koňařík vypravil za herečkou Danou Batulkovou, když účinkovala před pár dny v jednom zájezdním divadelním představení v Bruntále. „Dana Batulková sice věděla, že seriál v Bruntále vyvolal pozdvižení a že starosta napsal autorům dopis, ale už nevěděla tady o tom dalším, co to vše vyvolalo," vyprávěl Koňařík o svém setkání s herečkou Batulkovou.

V seriálu Comeback měl Tomáš Pacovský v podání herce Tomáše Matonohy strach jet na vystoupení do Bruntálu, protože se bál, co ho v drsném kraji čeká. „A vtipné bylo, že Dana Batulková sama měla strach přijet do Bruntálu, bála se, že jsou lidé kvůli tomu dílu stále ještě naštvaní," prozradil Koňařík.

Když se Batulková dozvěděla, jaký fenomén díky televiznímu seriálu v Bruntále vznikl, sama z toho byla nadšená. „Říkala, že jí scenáristi občas napíší něco, co by v životě sama neřekla, a pak má strach, co to udělá u lidí. Seriál Comeback je v tomto směru poměrně konfliktní," povídal Tomáš Koňařík.

„Mám už fotku Tomáše Matonohy v tričku, ještě bych hodně stál o Martina Dejdara," liboval si Koňařík, jak se mu rozrůstá sbírka celebrit, které si zubaté tričko už oblékli. A v tomto případě jde navíc o herce z Comebacku. „A nejen Dejdara, ale také další protagonisty jako Kristýnu Leichtovou, Matouše Rumla, Marii Doležalovou a Simonu Babčákovou," dodal Koňařík.

Plyšák zubaté žáby je v tuto chvíli také v kamionu, který lodí míří do Jižní Ameriky na Rallye Dakar. „Žábu z loňského ročníku mám tady," ukázal Koňařík na zaprášeného plyšáka, na němž byl vidět ještě písek, který se na maskota závodníků nachytal při loňském závodu.

„Napadlo mně, jestli bych tuhle žábu nedal do dražby a výtěžek by šel na nějaké dobročinné účely," uvažoval Koňařík. Teď hledá někoho, kdo by mu dražbu pomohl zprostředkovat.