Stolní kalendář zubatých žab na rok 2019 je oproti předchozím rokům v menším formátu, ale vtipu a humoru v něm vůbec neubylo, je ho požehnaně. Kromě veselých komiksů jsou v kalendáři zaznamenány akce v regionu, významné dny a humorná fakta o Bruntále.

Například hned 1. ledna je v kalendáři připomenut 29. ročník výstupu na Uhlířský vrch. Kalendář upozorňuje i na další chystané společenské, sportovní a kulturní akce, například na závod dračích lodí na Slezské Hartě, masopust ve Starém Městě, sraz sajdkár v Ludvíkově či Bruntálský krystalek. Lidé se dočtou, že 10. ledna je Mezinárodní den tuleňů a pak i Světový den manželství.

Každý týden má vedle komiksu i vtipnou glosu od zubaté žáby. Například: víte, že školní docházku v Bruntále dodržují většinou výhradně učitelé? Nebo že krasobruslení je v Bruntále považováno za změkčilost, že z Bruntálu odlétají do teplých krajin i ptáci, kteří nejsou tažní, a nebo že boty na vysokém podpatku vznikly právě v Bruntále jako pracovní obuv určená k brodění?

Kalendář je k mání v bruntálském obchůdku se zubatou žábou v ulici Požárníků, otevřeno je i na Štědrý den.