Na dně velkého plaveckého bazénu totiž dochází k postupnému uvolňování obkladu a tento stav je třeba napravit ještě před prázdninami, zejména s ohledem na bezpečí a komfort návštěvníků. Dalším důvodem je pak oprava ochozu kolem velkého plaveckého bazénu.

Cílem je připravit oblíbené zařízení na nadcházející vrchol sezony. Díky této technické pauze pak navíc nebude nutná pravidelná odstávka v září.

Bruntál přivítal nové občánky města -  tři holčičky a tři kluky.
Bruntál vítal nové občánky. Podívejte se

Wellness centrum bude veřejnosti dočasně nepřístupné od 1. června. Předpokládaným termínem opětovného otevření je pak 27. červen.

„Malí i velcí návštěvníci se každopádně už teď mohou těšit na prázdniny s wellness centrem. Hned v pátek 28. června očekáváme školáky s vysvědčeními a ty, kteří se nám pochlubí vyznamenáním, čeká u nás v tento den hodina a půl zábavy zdarma. Pro všechny návštěvníky pak bude připravena tradiční prázdninová akce v podobě pětihodinového vstupu za cenu tříhodinového,“ sdělila manažerka Wellness centra Bruntál Renata Rychlíková.

Wellness centrum Bruntál se těší značné oblibě návštěvníků ze širokého okolí. Příští rok oslaví už patnáct let své existence.