„Představení Sólo je komponovaným pořadem toho nejlepšího z jeho tvorby,“ zvala diváky Dita Dulovcová z bruntálského divadla. Vizváry za něj také obdržel v roce 2016 cenu Thálie za mimořádný jevištní výkon. „Vyjádření je čistě tělesné a pojí pohybovou virtuozitu s herectvím. Zkrátka uvidíte, co dnes znamená pantomima,“ dodala Dulovcová. Cena představení se pohybuje mezi 230 a 250 korunami.

Pravidelní diváci mají opět možnost zakoupit si podzimní či roční předplatné na celou sezonu. S podzimním předplatným se diváci dostanou na tři uváděné tituly, s ročním pak na sedm. Ceny podzimního předplatného se pohybují mezi 550 650 korunami, u ročního předplatného mezi 1100 1500 korunami.

Aonenti s podzimním předplatným se mohou těšit na muzikál Sugar aneb Někdo to rád horké, komedii Zamilovaný sukničkář a drama Teď ne aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle. Pro roční předplatitele divadlo potvrdilo veselohru Commedia finita klasické dílo Gabriely Preissové Gazdina roba v podání Slezského divadla Opava. (ned)