BRUNTÁLSKO

CÍRKEV ŘÍMSKOKATOLICKÁ

St 24. 12. Půlnoční mše svatá (22), Čt 25. 12. Slavnost Narození Páně, Boží hod vánoční (9), Pá 26. 12. Svátek sv. Štěpána, prvomučedníka (9), So 27. 12. mše sv. s nedělní platností (18.30), Ne 28. 12. Svátek sv. Rodiny Ježíše, Marie a Josefa (9), Út 30. 12. Šestý den v oktávu Narození Páně (8), St 31. 12. Mše sv. s poděkováním za uplynulý rok a prosbou o Boží pomoc a požehnání do nového roku (18). Čt 1. 1. 2015 Slavnost Matky Boží Panny Marie (9). Bruntálský betlém bude otevřen každý den od Čt 25. 12. 2014 do Ne 4. 1. 2015 (14 – 17) a vždy 15 minut před a 15 minut po každé bohoslužbě.

Andělská Hora – St 24. 12. (24)

Bílčice – Čt 25. 12. (10)

Břidličná – St 24. 12. (24), Čt 25. 12. (9.30), Pá 26. 12. (9.30), St 31. 12. (18), Čt 1. 1. 2015 (16)

Dětřichov nad Bystřicí – St 24. 12. (16)

Dětřichovice – So 27. 12. (10)

Dolní Moravice – St 24. 12. (20)

Dolní Moravice – domov pro seniory – Pá 26. 12. (15)

Dvorce – St 24. 12. (21), Čt 25. 12. (8), Pá 26. 12. (17), St 31. 12. (15), Čt 1. 1. 2015 (9)

Horní Benešov – St 24. 12. (22.30), Čt 25. 12. (8), Pá 26. 12. (8), St 31. 1. (8), Čt 1. 1. 2015 (8)

Horní Město – St 24. 12. (19), Čt 25. 12. (10.30), Pá 26. 12. (10.30), St 31. 12. (16), Čt 1. 1. 2015 (10)

Horní Životice – Čt 25. 12. (9.30)

Huzová – St 24. 12. (20), Čt 25. 12. (17), Pá 26. 12. (17), Čt 1. 1. 2015 (17)

Jamartice – St 24. 12. (19)

Karlova Studánka – Čt 25. 12. (14.30), So 27. 12. (16.30), Čt 1. 1. 2015 (14.30)

Karlovice – St 24. 12. (20), Čt 25. 12. (9.10), St 1. 1. 2015 (9.10)

Křišťanovice – Čt 25. 12. (11.15)

Leskovec nad Moravicí – St 24. 12. (19.30), Pá 26. 12. (9.30), Čt 1. 1. 2015 (9.30)

Lomnice u Rýmařova – St 24. 12. (22), Čt 25. 12. (11.30), Pá 26. 12. (11.30), St 31. 12. (16), Čt 1. 1. 2015 (11.30)

Ludvíkov – Pá 26. 12. (9)

Malá Morávka – St 24. 12. (22), St 31. 12. (17.30), Čt 1. 1. 2015 (11)

Malá Štáhle – St 24. 12. (22), Čt 1. 1. 2015 (8)

Moravský Beroun – St 24. 12. (24), Čt 25. 12. (9.30), Pá 26. 12. (9.30), St 31. 12. (23), Čt 1. 1. 2015 (9.30)

Norberčany – Čt 25. 12. (11.30), Pá 26. 12. (11.30), Čt 1. 1. 2015 (11.30)

Nové Valteřice – Čt 25. 12. (14)

Oborná – St 24. 12. (16)

Razová – St 24. 12. (21), Pá 26. 12. (11), Čt 1. 1. 2015 (11)

Rešov – Čt 1. 1. 2015 (11.15)

Roudno – Čt 25. 12. (11), Ne 28. 12. (11), Čt 1. 1. 2015 (11)

Ruda – Čt 25. 12. (13), Čt 1. 1. 2015 (13)

Rudná pod Pradědem – Čt 1. 1. 2015 (9.30)

Rýmařov – St 24. 12. (24), Čt 25. 12. (9), Pá 26. 12. (9), St 31. 12. (14.30), Čt 1. 1. 2015 (9)

Ryžoviště – Čt 25. 12. (8), Pá 26. 12. (8), Čt 1. 1. 2015 (8)

Stará Ves – St 24. 12. (21.30), Čt 25. 12. (10.30), Pá 26. 12. (10.30), St 31. 12. (16), Čt 1. 1. 2015 (10.30)

Staré Heřminovy – Čt 25. 12. (11)

Stránské – St 24. 12. (20.30)

Světlá Hora – Čt 25. 12. (10), St 31. 12. (15.30)

Svobodné Heřmanice – St 24. 12. (24.00), Čt 1. 1. 2015 (15)

Široká Niva – St 24. 12. (19), Čt 1. 1. 2015 (8)

Václavov u Bruntálu – Pá 26. 12. (10)

Velká Štáhle – St 24. 12. (20), Čt 25. 12. (9), Pá 26. 12. (9), St 31. 12. (14.30), Čt 1. 1. 2015 (8.30)

Vrbno pod Pradědem – St 24. 12. (22), Čt 25. 12. (10.30), Pá 26. 12. (8), St 31. 12. (8), Čt 1. 1. 2015 (10.30)

CÍRKEV ČESKOSLOVENSKÁ HUSITSKÁ

Rýmařov, Okružní 17 – Ne 28. 12. (9)

KRNOVSKO

CÍRKEV ŘÍMSKOKATOLICKÁ

Krnov, kostel sv. Martina – St 24. 12. půlnoční (22), Čt 25. 12. Narození Páně (7, 10), Pá 26. 12. Svatý Štěpán (7, 10), St 31. 12. Silvestr (17), Čt 1. 1. Nový rok (7, 10)

Krnov-Kostelec – St 24. 12. (22), Čt 25. 12. (8), Pá 26. 12. (8), St 31. 12. (17), Čt 1. 1. (8)

Město Albrechtice – St 24. 12. (23), Čt 25. 12. (9.30), Pá 26. 12. (9.30), St 31. 12. (17.30), Čt 1. 1. (9.30), výstava betlémů

Bohušov – St 24. 12. (23), Pá 26. 12. (9.30), Čt 1. 1. (11)

Brantice – St 24. 12. (19), Čt 25. 12. (7.30), Pá 26. 12. (7.30), Čt 1. 1. (7.30)

Heřmanovice – Čt 25. 12. (11), Čt 1. 1. (11)

Holčovice – St 24. 12. (22), Čt 25. 12. (9), Čt 1. 1. (9)

Hošťálkovy – Čt 25. 12. (15), Pá 26. 12. (15), Čt 1. 1. (15)

Hrozová-Rusín – Čt 25. 12. (11), Čt 1. 1. (9.30)

Hynčice – Čt 25. 12. (8), Čt 1. 1. (8)

Janov – Pá 26. 12. (8), Čt 1. 1. (9.30)

Jindřichov – Čt 25. 12. (11), Čt 1. 1. (11)

Lichnov – St 24. 12. (21), Čt 25. 12. (9), Pá 26. 12. (9), Čt 1. 1. (9)

Linhartovy – St 24. 12. (21), Čt 25. 12. (10.30), Pá 26. 12. (10.30), Čt 1. 1. (10.30)

Liptaň – St 24. 12. (20 BS), Čt 25. 12. (8), Čt 1. 1. (8)

Město Albrechtice – klášter – St 24. 12. (17), Čt 26. 12. (7), Pá 26. 12. (7), St 31. 12. (15), Čt 1. 1. (7)

Osoblaha, domov důchodců – Čt 25. 12. (15), St 31. 12. (15)

Petrovice – St 24. 12. (16)

Pitárné – St 24. 12. (20), Čt 1. 1. (8)

Slezské Pavlovice – St 24. 12. (21.30), St 31. 12. (18)

Slezské Rudoltice – St 24. 12. (21.30 BS), Čt 25. 12. (9.30), Čt 1. 1. (8)

Sosnová – Čt 25. 12. (10.45), Pá 26. 12. (10.45), Čt 1. 1. (11)

Široká Niva – St 24. 12. (19), Čt 1. 1. (8)

Třemešná – St 24. 12. (21), Čt 25. 12. (11), Čt 1. 1.

Úvalno – St 24. 12. (20.30), Čt 25. 12. (8.30), Pá 26. 12. (8.30), Čt 1. 1. (8.30)

Vysoká – Čt 25. 12. (8), St 31. 12. (16.30)

Zátor – St 24. 12. (23), Čt 25. 12. (11), Pá 26. 12. (11), Čt 1. 1. (11)

MINORITÉ

Náměstí Minoritů – St 24. 12. (16), Čt 25. 12. (16, 19), Pá 26. 12. (18), St 31. 12. (7), Čt 1. 1. (16, 19)

Krnov, Cvilín – St 24. 12. (21.30), Čt 25. 12. (10), St 31. 12. (23), Čt 1. 1. (10)

CÍRKEV ČESKOBRATRSKÁ EVANGELICKÁ

Krnov, Husovo náměstí – St 24. 12. Půlnoční bohoslužba, zazpívá Krnovský smíšený evangelický sbor (22.30), Čt 25. 12. Boží hod vánoční (9.45), Ne 28. 12. poslední neděle v roce (9.45), St 31. 12. (17), Ne 4. 12. Novoroční bohoslužba (9.45)

CÍRKEV ČESKOSLOVENSKÁ HUSITSKÁ

Krnov, Horova 4 – Čt 25. 12. Hod Boží vánoční (8.30)