Anděly pro lepší svět získávají lidé i organizace, které se nějak zasloužily o mír ve světě. Anděla z Malé Morávky dostal například Svatý otec ve Vatikánu, Sir Nicholas George Winton, český prezident, čeští vojáci v zahraničních misích, pracovníci organizací Unicef a Lékaři bez hranic.

Prozatím poslední předání proběhlo v pondělí 23. listopadu 
v Praze na Hlavním nádraží, devadesátý devátý anděl byl věnován železničářům, kteří nepřežili okupaci. Anděla si převzali pracovníci ředitelství Českých drah.

„Stého anděla předáme ve středu 25. listopadu v Praze v Knihovně Václava Havla. Anděla bude přebírat ředitel knihovny Michael Žantovský," řekla Helena Vaculíková, vedoucí Školičky základů umělecké práce pro děti 
z Malé Morávky.

Dřevořezbu děti pojmenovaly Václav se srdcem. Zajímavostí také je, že návrh na toto udělení Anděla pro lepší svět přišlo od ministerského předsedy Kanady. To jen potvrzuje, že je projekt dětí z Malé Morávky znám po celém světě.
Stého prvního anděla získá sportovní klub Dukla Praha.

Stého druhého anděla si převezme maminka českého vojenského policisty, který zahynul na následky zranění po útoku v Afghánistánu.

Děti v Malé Morávce ale tvoří i jinak než jen vyřezáváním. Z perliček vytvořily betlém, který bude zapůjčen sanatoriu pro léčbu dětí v Klimkovicích a pak poputuje do muzea betlémů v Třebechovicích.