Na lince 156 přijali krnovští strážníci oznámení, že na parkovišti u prodejny Kaufland leží pod stříškou s nákupními vozíky muž, který nereaguje na volání. Ukázalo se, že si jen chtěl večer trochu zdřímnout v suchu pod přístřeším. Hlídce strážníků to dalo hodně práce, než se podnapilého šestadvacetiletého muže podařilo probudit. Když hlídka shledala, že není zraněn a pomoc nepotřebuje, vyzvala ho k odchodu z parkoviště, což učinil.

Hokejisté Krnova nezvládli druhou třetinu
Krnov vybouchl ve druhé třetině a schytal debakl

Kaufland pravděpodobně patří do životního teritoria tohoto mladého muže. Hned na druhý den dopoledne ho zadržela ochranka supermarketu při pokusu o krádež. Přivolaní strážníci zjistili, že se v jeho případě jednalo o první přestupek. Proto ho náležitě poučili jak se má chovat a jaké následky mu hrozí, pokud se nepolepší. Pak ho ze supermarketu vykázali.

Útok nožem na koš? Zapadlý vajgl

Na jiného opilce byli krnovští strážníci upozorněni v sobotu 26. září odpoledne. Podle oznamovatele muž před Kauflandem pravděpodobně řeže nožem do odpadkového koše. Tentokrát se jednalo o osmatřicetiletého muže, který se pokoušel s nožem v ruce vytáhnout z koše nedopalek cigarety. Jelikož na koši nevznikla škoda, byl muž strážníky pouze poučen o škodlivosti nehygienických kuřáckých potřeb recyklovaných z nádob směsného komunálního odpadu a pak byl z místa vykázán.

Ilustrační foto.
Kámoši pod vlivem Jägermeisteru krnovském Kauflandu ulovili nové zážitky