Přivolaní strážníci spatřili před provozovnou rozkurážené duo. Muži se vzájemně napadali. Jednalo se o bratry. Policistům slíbili, že už se dalším půtkám vyhnou a bít se nebudou. Slib jim vydržel pouhých patnáct minut.

„Po této době spatřila stálá služba městské policie na kameře, že bratři poodešli od Zvonečku a opět se napadají. Protože jeden z nich zůstal po útoku ležet na chodníku a nehýbal se, byla na místo přivolána rychlá záchranná služba, která muže odvezla k ošetření do nemocnice,“ sdělila mluvčí krnovské radnice Dita Círová.

Tři muži vybafli 14. října po osmnácté hodině na patnáctiletého hocha na Revoluční ulici. Chtěli, aby jim zapůjčil mobil. Kluka vyděsili natolik, že jim přístroj vydal. „Z nevinné půjčky se ale vzápětí vyklubala krádež. Muži mobil chlapci sebrali, a když z místa činu prchali, okradený jen zaslechl, jak jeden říká, že musí pospíchat, protože jim jede vlak,“ uvedla Dita Círová.

Mladík zašel s otcem na služebnu městské i státní policie. Při jízdě z hlavního nádraží spatřili policisté na křižovatce ulic Revoluční a Čs. armády tři muže, odpovídající popisu. Případ si převzala k došetření Policie ČR. „Ke rvačce hostů byli strážníci i Policie ČR přivoláni servírkou herny Brooklyn 13. října ve 14.20 hodin. Nedošlo k větším škodám než k rozbití několika sklenic, které hosté uhradili, věc byla vyřešena domluvou,“ řekla mluvčí.