"Mladík byl dopaden při rozsáhlé pátrací akci v Bruntále už ze soboty 27. října na neděli 28. října. Vzhledem k jeho pestré kriminální minulosti a charakteru jeho jednání ovšem nevylučujeme, že dva násilné útoky se sexuálním motivem na ženy v Bruntále nemusely být jediné," vysvětlila bruntálská policejní mluvčí Lucie Zgarbová s tím, že mladík může mít na svědomí obdobné delikty vůči mladým dívkám i na jiných místech Moravskoslezského kraje.

Mladý násilník má štíhlou 169 centimetrů vysokou postavu a je snědé barvy pleti. Pokud tedy některá z žen či dívek v posledních měsících podstoupila podobný traumatický zážitek a může podat takové informace, nechť se obrátí na kteroukoli policejní služebnu nebo v běžné pracovní době kontaktuje přímo bruntálské kriminalisty na číslech 974 731 320 nebo 974 731 333.

"V současné době se obviněný násilník nachází ve vazbě a všechna jeho provinění důkladně vyšetřujeme. Proto velmi přivítáme a oceníme jakékoli svědectví, které by přispělo k rozkrytí jeho kriminální činnosti," dodala bruntálská policejní mluvčí.

Více se k celému případu dočtete ZDE.