Devětatřicetiletý násoska vždy odjel pod vlivem alkoholu do Města Albrechtic vyhrožovat rodičům.

„Policisté s ním řešili agresivní chování pod vlivem alkoholu nejprve v nočních hodinách v pondělí a pak hned druhý den ve večerních hodinách. Opilý muž pokaždé vyhrožoval před domem svým rodičům fyzickou újmou,“ popsala případ policejní mluvčí Pavla Tušková.

V prvním případě mu naměřili 2,52 promile a následující den večer hodnotu 2,8 promile. V obou případech nebyla jiná možnost, než jej transportovat na vystřízlivění do Opavy. Tím však trest za jeho chování nekončí, je podezřelý z přečinu nebezpečného vyhrožování a případ si převzali krnovští kriminalisté.

Žena mezi opilci

V Břidličné v pondělí řešili policisté agresivní chování čtyřiceti tříleté ženy. V bytě na Sokolské ulici slovně i fyzicky napadla svého o pár let staršího známého. „Nejprve ho slovně urážela, pak škrábala a kousala do ruky. Také ho měla několikrát udeřit pěstí do břicha a ruky,“ popsala řádění opilé dračice Tušková.

Napadený muž se nedokázal sám ubránit a přivolal policisty. Ti agresivní ženu museli zajistit dokonce za použití služebních pout. Dechová zkouška u ní vykázala hodnotu 1,82 promile a odjezd na záchytku byl jasný.