Rekordmanem byl už v pondělí 7. září osmadvacetiletý muž, který se naivně domníval, že se mu podaří z Kauflandu nepozorovaně odejít s pěknou zásobou piva. Nabral si ho totiž za 287 korun. Jeho pokus jej přišel na tisícikorunovou pokutu. V úterý 8. září dostal pokutu ve stejné výši čtyřicetiletý muž, který chtěl v Kauflandu ukrást dvě láhve vodky za 140 korun.

Chmatácký recidivista chtěl asi vonět

Ve středu se neušel pozornosti personálu v Bille devětadvacetiletý muž, který chtěl uzmout jedenáct kusů deodorantů značky Adidas v hodnotě 880 korun. Městští strážníci nakonec zloděje předali republikové policii, protože na za poslední tři roky už byl za podobnou činnost trestán a tudíž se u něj další krádež bere automaticky jako trestný čin. Kvůli stejnému důvodu skončil v rukou státních policistů i osmnáctiletý mladík, který chtěl v sobotu 12. září v Bille ukrást potraviny za 77 korun

Zlodějům chutná pivo, vodka i cukrovinky

V pátek 11. září patrně řádně vyprahlo v ústech osmapadesátiletému muži, v Billle si nabral piva za 51 korun a spěchal s nimi z obchodu, aniž by za ně zaplatil. Nakonec jej tento kousek přišel na pět set korun pokuty. Ještě ten den v tomtéž obchodě se neúspěšně pokoušela osmadvacetiletá žena ukrást vodku za 109 korun. Městští strážníci ji za to udělili pět set korun pokuty.

Nenechavá byla bohužel i teprve devítiletá holčička, která ukradla v sobotu 12. září v Kauflandu sladkost za pár korun. Městští strážníci ji převezli do místa bydliště a předali matce, zároveň informovali o případu odbor péče o dítě.