„Dnes je obrovský zájem, myslím, že si lidé kvůli návštěvě termálů brali i dovolenou. Zítra očekáváme plnou kapacitu, kvůli vládním omezením ji musíme mít o polovinu sníženou. Velký zájem je o denní apartmány, kde lidé mají vlastní sociální zázemí. Bohužel jsou jen čtyři, a proto jsou hodně vytížené,“ sdělila manažerka marketingu Termálů Losiny Klára Schwarzerová.

Krnov hostí festival Landscape zaměřený na veřejný prostor ve městech. Začal svážením nápojových přepravek ze skladů Kofoly do bikeparku.
Festival Landscape v Krnově začal svážením nápojových přepravek

Termály aktuálně dokončují opravu venkovního dětského bazénku. Usilovně pracují i na online rezervačním systému, o nějž je mezi lidmi velká poptávka. Mimo provoz je wellness část termálů.

„Museli bychom mít sníženou kapacitu na třicet procent a fungovat by mohla jen finská sauna,“ objasnila Klára Schwarzerová.

Pro vstup do termálů musí lidé vyplnit čestné prohlášení, že splňují podmínky stanovené ministerstvem zdravotnictví.

Muži po mě chtějí hlavně uspokojení pusou. A při tom se opravdu rouška nosit nedá, stěžuje si paní Věra. Ilustrační foto
Prostitutka po pandemii odmítá desítky mužů. Kvůli pornu jsou zvrácení, zlobí se

„Stačí nám čestné prohlášení, že návštěvníci prodělali covid, mají jeden z testů nebo jsou očkovaní. Prohlášení si mohou stáhnout na webu nebo jsou nachystaná na recepci. Příslušné potvrzení by každopádně měli mít s sebou pro případ kontroly z hygieny nebo policie,“ dodala Klára Schwarzerová.