Máme před sebou třináct kol, ve kterých budeme soutěžit o hlavní cenu, kterou je sud piva. Nejlepší tipér v kraji se může navíc těšit na značkový LCD televizor.

Ohodnoceni budou také premianti jednotlivých kol. Jejich vítězové budou odměněni kartonem piv Radegast.

Stejně jako v podzimní části jsme pro vás připravili soutěž týmů, která se stala velmi populární. Pro vítězné družstvo je připraveno osmasedmdesát plechovek piva.

Jak a o co hrajeme

V tištěném vydání svého Deníku a týdeníku najdete od pondělí do středy soutěžní kupon.

V ČEM JE PODSTATA HRY

Soutěžící tipují každý týden výsledky deseti víkendových fotbalových utkání, která redakce vypíše na tiket a otiskne v Deníku. Tipuje se výsledek po 90 minutách hry: 1 výhra domácích, 0 remíza nebo 2 výhra hostů.

JAK SE DO HRY ZAPOJIT

Každý hráč si pro registraci do soutěže musí nejprve zajistit hrací kupon. Na něm vyplníte osobní údaje, vystřihnete a doručíte vždy do pátku do 12 hodin do redakce svého Deníku, nebo necháte na sběrném místě. Redakce každému novému hráči přidělí startovní číslo.

První kolo hrajeme od 19. března, jeho výsledky a vítěze se dozvíte ve středu 28. března. Od dalšího kola každý hráč své startovní číslo vepisuje na kupon.

Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete dohnat.

TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se můžete zapojit jen přes papírový kupon. Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do portálu www.denik.cz/tipliga.

Hráč vyplňuje i další důležitá pole: Supertrefu a bonusový kód. Supertrefa je tip na celkový počet vstřelených branek v deseti tipovaných utkáních v každém kole a jde o pomocné kritérium pro určení vítěze při rovnosti bodů.

Díky bonusovému kódu pak hráč získává dva prémiové body navíc.

SOUTĚŽ TÝMŮ

I toto jarní kolo hrajeme soutěž týmů. Stačí, abyste na hrací kupon vepsali do zvláštního pole název týmu, který chcete reprezentovat. Jak jste úspěšní, zjistíte v úterním Regionu.

CENY

Každý týden vyhlásíme vítěze daného kola, který získá sadu plechovek piva Radegast.

V červnu, s ukončením sezony, pak vyhlásíme i celkového vítěze, který v každé okresní redakci Deníku získá sud piva Gambrinus. Rovněž je připravena televize pro nejlepšího hráče TIP ligy v kraji. Více informací čtěte ve svém regionálním Deníku, kompletní pravidla najdete na www.denik.cz/tipliga.

JAK SE TIKETY HODNOTÍ?

Za správně natipovaný zápas připisujeme 2 body, za špatně natipované utkání naopak ubíráme 1 bod. Pokud se některý z vybraných zápasů nesehraje, nedohraje či odehraje již před víkendem, nedostanou za něj hráči žádný bod.

Dvojtipy, trojtipy ani jiné varianty nejsou povoleny, stejně jako když řádek vůbec nevyplníte. V těchto případech se vše hodnotí jako -2 body.

Sběrná místa


Bruntálský a krnovský deník, redakce týdeníku Bruntálský Region: Zámecké náměstí 5, 792 01 Bruntál (čtvrtek 12.00), redakce týdeníku Region Krnovské noviny: Horova 1, 794 01 Krnov (čtvrtek 12.00)

Další místa:
- Městská pivnice (Hlavní náměstí 4, Krnov)
- Bar Prezident (Revoluční 74, Krnov)
- Restaurace Gól (Osoblažská 1, Město Albrechtice)
- Zájezdní hostinec U Gerina Bohušov 53
(vše čtvrtek do 10.00).