Fastfood McDonald´s leží nedaleko exitu 342 z dálnice D1 po pravé straně ve směru z Ostravy na Brno. Otevřel v tomto týdnu a je to v pořadí již pátá restaurace řetězce McDonald´s, kterou řídí franšízant Jan Ostrý.

„Tato restaurace je specifická typem samostatně stojící budovy. Můžeme poskytnout zákazníkům plný servis služeb, dostatek míst k sezení uvnitř i venku i nabíjecí stanice,“ uvádí Jan Ostrý a hned dodává, že zanedbatelné není ani krásné prostředí s panoramaty Beskyd a v okolí pasoucí se koně. „Jedná se o mou první restauraci takového typu, navíc s velmi jednoduchým přístupem z dálnice D1 z obou směrů,“ upozorňuje Jan Ostrý.

 U dálnice na Novojičínsku roste první McDonald´s.
VIDEO: Na Novojičínsku už se rýsuje první McDonald's. U výpadovky z dálnice

Nový McDonald´s v Bravanticích má širokou nabídku zboží, na které jsou zákazníci provozoven tohoto řetězce zvyklí. Jedná se o 117. restauraci McDonald´s v České republice. Poskytne na 80 pracovních míst a otevřená bude každý den od 6 do 24 hodin.

Deník již dříve informoval o tom, že se chystá také výstavba McDonald´s u okružní křižovatky na výjezdu z Příbora. Tam by měl fastfood stát na místě, kde bude také Lidl a objekt společnosti Svarmetal Skotnice.