Předchozí
1 z 2
Další

Balónková výstava s přívlastkem „mega“ je krátkým, ale úspěšným a vítaným doplněním Čokoládového festivalu na Černé louce v centru Ostravy. Také letos organizátoři tyto dvě úspěšné akce spojily a za devadesát korun nabízejí lidem obojí.

Balónková výstava letos obsahuje na šedesát tisíc nafouknutých balónků přetvořených do nejrůznějších tvarů. Tentokrát primárně na téma královské zoo se zvířátky, k vidění však je také obří zámek a řada dalších tvarů.

Největší výstava balonků v ČR, která je součástí Čokoládového Festivalu, 17. února 2023, výstaviště Černá louka, Ostrava.
VIDEO: Premiéra v Ostravě. Rekordních 40 tisíc balonků vytvořilo podmořský svět

V sousedním patře mezitím probíhá oblíbený ČokoFest. K dispozici jsou ochutnávky, doprovodný program v podobě workshopů, koncertů a soutěží, ale nejvíce lidí stejně jako obvykle láká primárně stánkový prodej.

Nechybí nejrůznější typy čokolád, včetně lámaných tabulek, pralinky, lanýže, káva, čokoládové churros, čokoládový kebab, víno, mléčný karamel, vafle nebo čokoládové pivo. Akce pokračuje v sobotu (od 10 do 18 hodin) i v neděli (od 10 do 17 hodin).