Zpěvačka, která se zatím asi nejvíce proslavila jako členka dívčího tria, se při tvorbě svého prvního sólového alba Small Monstrosities obklopila řadou skvělých muzikantů a tento posun je znát.

„Návštěvníci se mohou těšit na výborné taneční pecky a velkým tahákem koncertu bude také speciální host Matěj Rupert, zpěvák skupiny Monkey Business,“ doplnil pozvánku na koncert provozovatel klubu Martin Hradečný a zároveň dodal, že Terezu doprovodí brněnská skupina Showstation.

Koncert se uskuteční v pátek 28. listopadu od 20.00 hodin a čtyři z vás mohou získat lístek v hodnotě 160 korun zdarma. Stačí pouze správně odpovědět na otázku:

Jak se jmenovalo dívčí trio, se kterým Tereza Černochová atakovala v roce 2002 české hitparády?

Svou odpověď pošlete nejpozději do středy 26. listopadu do 12.00 hodin na adresu tomas.gaudek@denik.cz. Pozor, do slosování budou zařazeny jen správné odpovědi, na kterých bude uvedené celé jméno a adresa bydliště soutěžícího.

Provozovatel klubu Martin Hradečný ze správných odpovědí vybere čtyři šťastlivce, jejichž jména zveřejníme na našich stránkách ve čtvrtek 27. listopadu dopoledne. Ti si pak budou moci vstupenky vyzvednout před koncertem přímo v krnovském Kofola music clubu.