Koncert nazvaný Poselství varhanní hudby v dubnickém kostele uspořádají občanská sdružení Dubnický Antonín a Jadernička.

„Nabízíme varhanní koncert k posílení osobní imunity v této podivné zimě. V Dubnici bude pro vás nachystána dávka, která se skládá z krásné hudby v podání tří výborných mladých umělců a útulné atmosféry venkovského kostela.

Celé balení energie pro posílení srdce obsahuje také horký čaj, deku na sezení a radostnou náladu pořadatelů," uvedl za pořadatele Petr Ondruška a připomenul, že Dubnice leží sedm kilometrů od Krnova směrem na Horní Benešov. Stačí těsně za Láryšovem pod kopcem odbočit doprava.

Koncert začíná v 17 hodin a potrvá asi hodinu. Vstupné je dobrovolné. Absolventi církevní konzervatoře v Opavě Jan Honka, Jiří Kutálek a Jozef Vaško zde představí výběr z děl Bacha, Dvořáka a Händela i Johanna Pachelbela.

„Jste srdečně zváni jak členy občanských sdružení Dubnický Antonín a Jadernička, tak dalšími občany Dubnice," doplnil Pavel Veselý ze sdružení Dubnický Antonín.