V Bruntále se představí 19. října v 19,00 hodin v Městském divadle, pak si 20.10. odskočí do kina Mír v Opavě a v krnovském divadle se na Screamers můžeme těšit 21.10. v 19 hodin. Lidé někdy omylem travesti show, ve které jde o kabaret, recesi a parodii žen, zaměňují se sexuální úchylkou transvestitismem, která se projevuje touhou oblékat se a žít jako opačné pohlaví.

„Někdy nás dokonce považují za transsexuály, kteří podstupují operace a hormonální kúru. My ale jen ženským závidíme, co všechno si mohou na sebe obléknout a jak se můžou malovat. Je to v porovnání s nudnou mužskou módou nespravedlivé. Je zajímavé, že jsem nikdy neslyšel o show, kde by se ženy oblékaly za muže. My si děláme z ženského světa srandu a hlavně z toho, jakou roli v něm hrají šaty,“ vysvětluje manažer a moderátor Skreamers Láďa Černý, který jako jediný ze skupiny vystupuje v mužských šatech.

Screamers tvoří Jarda, uměleckým jménem Lili, který předvádí například Evu Pilarovou, Haničku Zagorovou nebo Jarmilu Šulákovou, dále Lukáš alias Paula, který má ve svém programu písničky Helenky Vondráčkové, Ilony Czákové a Lucie Bílé, další je Alexander neboli Saša se svojí nevelkou postavou předurčený do role Darinky Rolinsové, Sergej, uměleckým jménem Valerie, vyniká procítěností předváděných skladeb Aly Pugačevové a Věry Špinarové, a dokonce svá vystoupení doplňuje živým zpěvem převážně skladeb Marlen Ditrichové. Sestavu uzavírá Vojta, uměleckým jménem Nadja, který je ve vystoupení zařazen jako moderátorka typu Haliny Pawlovské.

Screamers svorně tvrdí, že pro ně jsou lodičky, podprsenky, punčochy a paruky pracovní oděv, stejně jako pro dělníka montérky, ale na ulici nebo doma se pro potěšení do ženských šatů nepřevlékají.Spíkr prokládá vystoupení veselými historkami, třeba jak si hoši v hračkářství kupují balonky a pak k nim v konfekci shání vhodnou podprsenku. Velkým finále večera bývá závěrečné odlíčení, stržení paruk a striptýz do mužských šatů.

Skreamers se už několikrát objevili na televizních obrazovkách, zahráli si dokonce ve filmu. Vystupovali se spoustou hvězd naší i světové populární hudby, které sami parodují a předvádějí ve svém programu. Zpěvačky, jako např. Bára Basiková, Ilona Czáková, Marcela Holanová, Heidi Janků, Petra Janů, Eva Pilarová a Hana Zagorová byly přítomny vystoupení skupiny a nejednou se při zaznění svých skladeb k programu připojily. Velkým zážitkem bylo vystoupení se skupinou Boney M.