Předchozí
1 z 6
Další
Zdroj: Youtube

Pán času (Disney+)

Legendární sci-fi seriál Pán času slaví 60 let od prvního uvedení a sledovat ho můžete tentokrát na Disney+. Ve třech nových speciálech Zvíře z hvězd, Do modravých dálav a Chichot se čtrnáctý Doktor (David Tennant) a Donna Temple-Nobleová (Catherine Tateová) znovu shledají a budou čelit dosud nejděsivějšímu padouchovi Hračkářovi v podání Neila Patricka Harrise.

V roli patnáctého Pána času se představí Ncuti Gatwa, který je znám především ze seriálu Sexuální výchova, kde ztvárnil roli gaye Erica. Speciály můžete sledovat od 25. listopadu.

Zdroj: Youtube

Válka zítřka (HBO Max)

Televizní diváci jsou v šoku – jejich oblíbené sportovní utkání přerušili vetřelci spadlí z nebe, konkrétně armáda z roku 2051, která doručí hrůzný vzkaz: ve třicet let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje.

Někdejší příslušník zelených baretů, učitel biologie Dan Forester, je odhodlaný zachránit svět pro svou dcerku. Spojí se s geniální vědkyní a se svým otcem, aby zvrátil osud planety. Brzy se po boku dalších rekrutů ocitá v troskách městského bludiště zamořeného mimozemšťany, kde armáda nezkušených vojáků bojuje o přežití. Hrstka obránců nese tíhu zoufalých nadějí celého světa. Podaří se jim zachránit minulost?

Akční sci-fi, která se kvůli covidu nedostala do kin, můžete vidět 26. listopadu na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Hra na oliheň: Výzva (Netflix)

456 skutečných hráčů vyrazí do světa Hry na oliheň, aby v náročné zkoušce schopností i charakteru zabojovali o výhru 4,56 milionu dolarů, která jim úplně změní život. V úvodní hře „Červená, zelená“ vyrazily stovky bojovníků v teplákovkách k cílové čáře. Při sušenkové výzvě nastal pořádný zmatek…

Soutěžní pořad inspirovaný korejským seriálem Hra na oliheň, jenž pojednával o nevšední reality show s prvky dětských her, v níž šlo o fantastickou výhru i o životy, sledujte na Netflixu.

Zdroj: Youtube

65 (HBO Max)

Lahůdka pro milovníky akce a dinosaurů! Astronaut Mills (Adam Driver) havaruje na neznámé planetě. Brzy zjistí, že se nachází na Zemi – ovšem na Zemi před 65 miliony let. Spolu s další přeživší členkou posádky, dívkou jménem Koa (Ariana Greenblattová), mají šanci na záchranu. Jedinou šanci. Musejí se ovšem prodrat neprobádaným terénem plným obřích, smrtelně nebezpečných prehistorických tvorů.

Letošní sci-fi novinka bude k vidění 26. listopadu na HBO Max.

Zdroj: Youtube

Přízraky v Benátkách (Disney+)

Děj kriminálního dramatu Kennetha Branagha, ve kterém si sám zahrál hlavní roli, se odehrává v poválečných Benátkách na svátek Všech svatých. Hercule Poirot už je v důchodu a žije ve svém vlastním dobrovolném exilu. Neochotně se zúčastní seance ve strašidelném rozpadajícím se paláci, při níž je jeden z hostů zavražděn. Je tedy na bývalém detektivovi, aby se znovu pustil do pátrání po vrahovi. V dalších rolích Tina Feyová, Kelly Reillyová či Jamie Dornan. K dispozici na Disney+.

Zdroj: se svolením České televize

Cesta do tmy (iVysílání)

Co přinutilo vzdělaného a inteligentního muže k tomu, aby přepadl banku v centru města? Těžce nemocný senior, bývalý příslušník Československé armády, významný poslanec České republiky, advokát se svým synkem a s kufříkem plným peněz, mladá maminka se svou malou dcerkou i několik zaměstnanců banky včetně ředitele pobočky.

Byli všichni tihle lidé jen ve špatné chvíli na špatném místě? Pohotová vedoucí pobočky ještě stihne stisknout tlačítko nouzového volání a oznámit na tísňové lince, že banka byla přepadena. Díky tomu na místo přijíždějí téměř okamžitě policisté, útvar rychlého nasazení i další specialisté a začíná náročná dramatická policejní akce se snahou zachránit především ohrožené lidské životy.

Režie a scénář Jiří Svoboda. Hrají Matěj Hádek, Lucie Štěpánková, Jana Hinková, Igor Orozovič a další. Film je k vidění v iVysílání České televize.