Rozdíl mezi prvním a druhým DVD je patrný už v technickém zpracování. Nové DVD natáčelo více kamer na prostorném jevišti v rámci domácího festivalu Letnice, kde kapela oslavila patnáct let své existence na hudební scéně.

„Publikum bylo na Letnicích naprosto vynikající. Celé naše DVD je navíc koncipováno jako jakési shrnutí patnácti let činnosti kapely,“ řekl lídr kapely Roman Kočiřík. Natáčení bylo pro hudebníky The Pant novou zajímavou zkušeností. Už první DVD bylo spíše jedno velké dobrodružství, všechno to prostě šlapalo. Setkalo se nejen s nečekaně kladným ohlasem ze strany fanoušků, ale i kritiků.

Druhé DVD přináší slušnou porci bonusů, například raritní záběry ze začátků kapely, fotogalerii, dvě ochutnávky z koncertu The Pant v Bělorusku, nechybí klip Burning in hell nebo aktuální rozhovor s kapelou. Lídr The Pant prozradil, že na nosiči najdou fanoušci též dvě úplné novinky, úvodní Down a No name girl. Jsou to vynikající pecky, které celé DVD otevírají.

„Všechny fanoušky tímto srdečně zveme v sobotu na křest do Barbaru,“ vyzval Kočiřík. Kapela pracuje i na dalších skladbách, o nichž nechce předem nic prozrazovat. Už při masteringu letošního DVD ale kapela přemýšlela o případném natáčení nového CD. „Neustále se něco tvoří, je před námi zima, a to vždycky trávíme čas ve zkušebně, tak uvidíme. Každopádně pracujeme na nových věcech a některé představíme i na křtu,“ slíbil Kočiřík, který má vždy výborný pocit, když se už všechny skladby ve studiu natočí a uzavře se tím celý tvůrčí proces.

„Do té doby je to vždycky otevřené. Všichni jsme součástí toho procesu, který nakonec musí sedět každému z nás,“ uvedl Kočiřík. Nejoblíbenějšími skladbami The Pant jsou pro Kočiříka Dont´ walk away, Say what you want a jim podobné. Co se týká následujícího ročníku festivalu Letnice, ten by se měl uskutečnit 11. srpna v Bruntále.

„Jisté je, že Letnice 2012 budou, a my budeme zase u toho. Nechte se překvapit,“ spřádal plány do budoucna Kočiřík.