Workshop je rozdělen do několika tematických bloků. První se bude věnovat stylu House & Dance, povede jej lektor Emilio ze souboru Hight Edition. Emilio, vlastním jménem Emil Polhoš, je tanečník, lektor a choreograf, jeden ze zakladatelů jmenované skupiny, který má na kontě mnoho tanečních choreografických úspěchů.

Druhou část večera ovládne Hip hop s Adidi ze skupiny Waacki. Adidi, vlastním jménem Adéla Čelůstková, je členka wack & vogue dance crew Waacki a choreografka taneční skupiny Body Rockers Boskovice, Žďár na Sázavou, Třebíč, Brno – Jedovnice se zaměřením na taneční styly new style, MTV style, wackin.

Má za sebou deset let aktivní profesionální taneční praxe. Je několikanásobná držitelka titulu mistryně republiky v komerčním a sportovním aerobiku a několikanásobná mistryně světa, Evropy a republiky v street dance a disco dance disciplínách. Od 20 hodin pak přítomné čeká pravidelná party DJ Muflona a jeho hostů.

Party Play je tentokrát zaměřená na novinky v alternativním světě hudby a klasické oldschool songy ve stylu funk-house-latinooldschool hiphop a další. Jako host se představí sám lektor Emilio (DJ HrOzEn) a ve speciálním funky mixu i Martin MC Hradečný. Třešničku na tanečním dortu budou tvořit taneční exhibice samotných lektorů a projekce tanečních videí.