Na několika festivalech sbor získal ocenění za svá skvělá vystoupení. V právě skončeném školním roce mají zpěváci z Rosničky za sebou osmadvacet vystoupení, koncertů a soutěží. V průměru tedy děti vystupovaly třikrát za měsíc. Výsledkem bylo stříbro jako odměna ze skvělý výkon v hlavním městě na hudební přehlídce Pražský advent a stříbrná a bronzová medaile za vystoupení v Olomouci.

Zpěváci jen v měsíci červnu zvládli mezinárodní festival Svátky písní v Olomouci, svůj vlastní koncert v Bruntále a Harantovské slavnosti na hradě Pecka, kde vystupovali za velkého zájmu odborníků. Za připomenutí nejvýznamnějších vystoupení uplynulé sezony stojí účast sboru na festivalu ve walleském Llangollenu o minulých prázdninách a náročný předvánoční zájezd do Německa. Archiv Petra Ebena v anglickém Cardiffu zařadil CD Rosničky do své diskografie. Je to obrovská pocta pro sbormistra Jaroslava Číhala a všechny děti, které se na nahrávání podílely. V současnosti prodělává sbor generační výměnu.

Ve dnech 22. až 29. července se zpěváci sejdou na soustředění v Nové Vsi u Rýmařova na chatě Slunečná, kde zahájí přípravu na novou sezonu. Pokud budou mít případní zájemci o sborové zpívání chuť, mohou se práce ve sboru také zúčastnit, stačí zavolat na telefonní číslo 774 077 657 nebo 554 717 764, kde dostanou přesné informace. Zpěváci rádi mezi sebou přijmou nové tváře a především nové hlasy.