Jelikož je sbor školní, tak se jeho obsazení neustále mění. V posledních letech však hvězdy sbormistrovi Kamilovi Trávníčkovi přály a nadělily mu spoustu talentovaných zpěvaček. „Opravdu se můžu pochlubit skvělými dívkami s nimiž se mi úžasně pracuje. Důležité je, že holky mají o soubor a zpěv zájem a těší se na každou zkoušku. Taková práce je pak radostí i pro mne,“ řekl Kamil Trávníček, uznávaný dirigent.

Sbormistr má na dívky v současné době velké nároky, jelikož se blíží několik koncertů. „Rozšiřujeme náš tradiční repertoár a pilujeme i starší písně. V nejbližších týdnech nás mohou naši fandové slyšet v koncertní síni na zahájení mezinárodního výtvarného plenéru. Zpívat bychom měli také na veletrhu středních škol, který se uskuteční v Multikulturním centru Silesia,“ pokračoval Kamil Trávníček.

Ars voce však již zkouší také na zimu, jelikož právě vánoční koncerty tohoto hudebního tělesa bývají skutečnou hudební lahůdkou. „Vánoční koncerty jsou vždy jedinečné a moc se na ně všichni těšíme. Letos jsme měli tu čest a byli jsme osloveni vedením zámku v Linhartovech a již začátkem prosince budeme mít vánoční koncert v sále tohoto zámku,“ dodal Kamil Trávníček.

Vzhledem k tomu, že je o Ars voce, velký posluchačský zájem rozhodlo vedení sboru o tom, že se uskuteční i jeden koncert v předvánočním týdnu v krnovské Koncertní síni sv. Ducha.