„Myšlenka byla taková, že náš klub existuje už nějaký ten pátek, a tak by bylo pěkné, aby se všichni členové, co v našem klubu působili, sešli a zavzpomínali,“ uvedl organizátor Štěpán Lhoťan. Momentálně se klub velice rozrůstá a z původních dvaceti členů je dnes téměř o stovku více.

Díky plesu se mohou poznat rodiče nadějných hráčů jak mezi sebou, tak i s ostatními členy klubu. Bude to úžasné setkání současných i bývalých hráčů, trenérů, organizátorů, rodičů, fanoušků, zkrátka všech příznivců oddílu FBC Orca Krnov. Zvána je i široká veřejnost.

V doprovodném programu je připraveno exhibiční vystoupení malých florbalistů, projekce fotografií a videonahrávek z klubové historie, předávání ocenění a taneční vystoupení skupiny Dance Element Company. O hudební produkci se postará Martin Hradečný.

Můžete se těšit na bohatou tombolu a občerstvení v ceně vstupného, které činí 100 korun. Lístky jsou stále v prodeji, dostat je můžete buď u Jiřího Matušinského nebo Štěpána Lhoťana, k dostání budou i na místě. Tak neváhejte a přijďte se pobavit!

-kl-