Obrovský zájem ze strany škol i veřejnosti o přehlídku s názvem Od srdce k srdci aneb Děti dětem překvapil i samotné organizátory. „Jak vidno, krnovské divadlo dokáže vyprodat Miroslav Donutil, Jarek Nohavica a nebo také program SVČ Méďa. A za to bych chtěla všem spolupracovníkům poděkovat,“ zhodnotila nebývalý zájem ředitelka SVČ Méďa Sylva Vlašánková.

Přehlídka se konala ve třech kolech – první dvě byla určena školám, poslední pak rodičům, přátelům a veřejnosti. Během dvou a půl hodinového vystoupení se divákům předvedlo čtyři sta dětí. Představili se kytaristé, tanečníci skupin Ardo Dance, Calipso, Dance Element Company, Devilisch Dance, Energy, Flash, M-Dancers, Orientální tance, Pohybová průprava, Řecké tance, Taxmen a Taxmínek.

Představili se také sportovci, a to šerm, kynologové, orientační běžci, florbalisté i Aikido a Jiu Jitsu. Nechybělo ani představení současně nejmodernější kombinace sportu a tance – Zumby. Večerem provázeli Veronika Kozlíková, Břetislav Suchomel a maskot Méďa.

KVĚTA GEBAUEROVÁ