Fanoušky roztančily švédské hip hopové legendy Looptroop Rockers a brzy se přidaly i další hvězdy úvodního dne festivalu, například britští umělci Metrik, Koven, nebo The Prototypes.

Baníkovský Hype

Nadšení nastartoval už jeho příchod v dresu fotbalového Baníku Ostrava. "James žádal o baníkovský dres. My jsme se rozhodli, že půjdeme o krok dále a nechali jsme mu vyrobit jeho osobní dres se jménem Hype a jeho oblíbeným číslem 8 na zádech," vysvětluje programový ředitel Beats for Love Jiří Ramík.

Ilustrační foto.
Jubilejní ročník Colours of Ostrava se blíží, slibuje nezapomenutelnou show

Slovo "hype" znamená v češtině humbuk, a James Hype svému pseudonymu dostál, když nastavil pořádně vysokou laťku headlinerovi úvodního dne Hardwellovi.

A nizozemská superhvězda, která se na pódia vrátila po delší odmlce, nabídla strhující představení. Tempo svého vystoupení stupňovala směrem k závěrečnému pompéznímu ohňostroji, na kterýnávštěvníci Beats for Love jen tak nezapomenou.

Fotopostřehy prvních hodin prvního dne:

Hardwellova perlička

Atmosféra Beats for Love uchvátila i samotného Hardwella, který nabídl fanouškům opravdovou perličku. Místo cesty na další zastávku svého turné v rakouském Salcburku zůstal v areálu a nečekaně odehrál ještě nad ránem hodinovou show po boku krajana a kamaráda Maddixe na Future stagi. A fanoušci byli nadšení.

Art & Life Festival v ulicích, 30. června 2023, Ostrava-Poruba.
VIDEO: Ostrava se dočkala, ulice v Porubě zaplnily davy lidí. Zábava jede naplno

Kromě už zmiňované LOVE stage organizátoři vylepšili i druhou nejvýraznější D&B Ostrava!!! Stage. Dočkala se zbrusu nového zvukového systému, a navíc i speciálního designu z LED obrazovek ve tvaru šipek a kříže. Příznivce potěšil například Slovák Changing Faces, jehož loňské vystoupení odplavila už zmiňovaná bouřka, nebo Novozélanďan Trei, který se do Ostravy vrátil po pěti letech.

Ve čtvrtek patří hudebním mágům jako je Luke Slater, kazašský DJ Imanbek a kanadská hvězda Deadmau5, D&B legenda Sub Focus & ID. Brány se opět otevřely v 16 hodin.