„Jsem moc rád, že se mi podařilo tento koncert zorganizovat. No Name budou v Krnově vystupovat úplně poprvé, přestože na hudební nebi soustavně září už plných jedenáct let. A od prvního místa na žebříčku popularity je na Slovensku dělí jen kultovní Elán. A to si myslím, že hovoří za vše. Věřím, že se No Name bude v Krnově líbit. Mnoho účinkujících říká, že máme výborné publikum, “ svěřil svá očekávání na letošní vrcholný koncert Martin Hradečný, provozovatel klubu Kofola.

Kapela No Name se narodila v roce 1996, kdy se čtveřice mladých odvážlivců přihlásila na regionální hudební festival. Ještě v témže roce si vyzpívali první místo v rozhlasové soutěži Košický zlatý poklad. O rok později reprezentovali Slovensko na Bratislavské lyře, natáčejí další skladby a, což je nejdůležitější, rozhlasové stanice je i zařazují do svých playlistů. První důležitý krok k popularitě mají No Name tímto úspěšně za sebou. V roce 1998 už podepisují s hudebním vydavatelem exkluzivní smlouvu na pět alb.

Snad největším startovacím hitem byla píseň Ty a tvoja sestra, která No Name vystřelila do hudebního nebe. No Name si na začátku nového tisíciletí za ni odneslo pět cen domácí Grammy a rozhodlo se dobývat západ. První cesta čerstvého větru ze Slovenska vedla k nám. Jejich píseň Nie alebo áno se stala v roce 2002 nejhranější skladbou v českých rádiích, na jejich koncerty chodí tisíce lidí, zaplňují dokonce i T mobil arénu v Praze. Ve dvaceti pěti městech si je poslechlo více než 50 000 fanoušků, ročně odehrají přes stovku koncertů, jejich alba jsou zlatá a platinová, stříbrné mají zase České slavíky.

Výčet úspěchů by byl sáhodlouhý a pravděpodobně zbytečný. No Name je prostě dnes pojem! Čím to je, čím to je? Odpověď na otázku určitě získáte na velkolepě připravené stejnojmenné hudební show No Name v Kofola klubu Krnov.