Kdo má Nezmary rád, měl by si raději vstupenku pořídit už v předprodeji. Za stokorunové vstupné se publiku naskytne luxusní podívaná. Nezmaři zahrají písničky ze svého posledního CD Kdo si zpívá, má do ráje blíž. Posluchači si mohou s kapelou během jednoho koncertu zazpívat písničky ze všech období kapely od historie až po současnost.

Na programu mají také vánoční repertoár složený ze známých i méně známých koled a vánočních písní.

Folková skupina Nezmaři byla založena počátkem roku 1978 čtyřmi otci zakladateli Pavlem Zajícem, Zdeňkem Hejkrlíkem, Zdeňkem Svobodou a Lubošem Hrdličkou. Původně působila jako scénická kapela Divadla dramatických textů s půvabnou zkratkou DDT, pod ochrannými křídly Jihočeského divadla. Nezmaři se však brzy osamostatnili a začali se zúčastňovat různých přehlídek, vesměs úspěšně.

Od roku 2002 hrají Nezmaři v sestavě Pavel Zajíc, Pavel Drengubák, Tonda Hlaváč a Šárka Benetková. Tvorba kapely se posunula od převzatých skladeb světových folkových celebrit, opatřených vlastními texty, až k téměř výhradně vlastní produkci písniček, doplněných tu a tam příspěvky spřátelených hudebníků a textařů.

Tím, že kapela používá pouze akustické nástroje a patří mezi nejlepší vokální skupiny u nás, je schopna ve vhodných prostorách zahrát i čistě akustický koncert. Občas vystupuje i ve společném koncertním programu spolu s legendou moderní trampské písně Miki Ryvolou a s mimořádným projektem Nezmaři a Jihočeská filharmonie. Počet těchto koncertů je omezený.

V Bruntále bude předkapelou a hostem programu Nezmarů skupina Welcome Drink z Václavova.