„Jsem rád, že i mezi současnými hvězdami jsou opravdu skvělí zpěváci, které není vůbec snadné interpretovat, a je možné je zvládnout pouze při plné hlasové formě. Z tohoto důvodu jsem sáhl právě po nich, protože si nerad dávám nízké cíle," řekl ke svému bruntálskému vystoupení Vladimír Hron.

„Přestože plesy tu jsou od toho, abychom tančili, v mojí show nebude chybět ani zábava. Telemostem se například spojíme s dějištěm zimních olympijských her a vyzpovídáme naše olympioniky. Máte se opravdu nač těšit," prozradil o show Vladimír Hron.

Návštěvníci plesu mají možnost poznat zdravotníky v jiném prostředí, než je nemocniční. To platí i pro ty nejlepší z nich, kteří získají ocenění. „Anketa vyjad-
řuje poděkování lékařům, ses-
trám a ostatním zaměstnancům za jejich mimořádně náročnou práci," vysvětlila mluvčí nemocnice Hana Szotkowská.

V průběhu večera bude k tanci hrát kapela Alternativa, chybět nebude ani tombola. Cena vstupenky pro dvě osoby činí čtyři sta korun. Zájemci si vstupenky mohou zakoupit na ředitelství Podhorské nemocnice. Rezervace je možná telefonicky, a to na čísle 606 668 233 pro Bruntál a 606 668 247 pro Rýmařov.