Ani tentokrát na startu nechyběli závodníci ze Slovenska, kteří patří k příjemnému oživení soutěže. Trať byla pro Lubomíra velkou neznámou, neboť na ní ještě nestartoval. Pořadatelé si dali s organizací velkou práci a trať byla výborně připravená. Profil mnoha pomalých zatáček a atraktivních skoků kladl důraz především na startovní fázi. To se potvrdilo především v první rozjížďce.

Lubomír Huňka měl poněkud horší start a startovní rošt opoustěl mezi posledními. Hned v první zatáčce se pak navíc zdržel objížděním jezdců, kteří nazvládli své stroje na velmi nakropené trati v tomto místě a upadli. Zatímco čelo závodu uhánělo kupředu, musel se Lubomír pracně probíjet zezadu. Přesto se mu podařilo hned několik jezdců postupně předjet a prodíral se dále kupředu.Vposledním kole se dokonce dostal velice blízko druhému Polášovi ze Slovenska. Bohužel už však nestihl výborného Slováka atakovat a musel se spokojit se třetím místem, když rozjížďku vyhrál jeho největší konkurent Zmeškal.

S cílem lépe odstartovat proto vstupoval do druhé jízdy. Své předsevzetí bezezbytku vyplnil. Soustředěný a pozorný tentokrát odstartoval mnohem lépe a do první zatáčky vlétl v čelních pozicích. Spolu se Zmeškalem nasadili vražedné tempo a každýmmetrem se svým soupeřům vzdalovali. Lubomír se Zmeškala dokázal udržet, nicméně na nějaký útok v tomto závodě pomýšlet nemohl. Spokojil se tedy s druhou pozicí, na které přivedl svůj stroj do cíle. Celkově závod vyhrál Zmeškal před Huňkou, třetí byl Slovák Poláš, čtvrtý Geryk.