Monkey Business na svém turné Vyznavači dobrých mrvů představují nové album Happiness of Postmodern Age. Vstupné do klubu Kofola je 260 korun, ale znalci kapely mohou v naší soutěži vyhrát vstupenku zadarmo. V pořadí již sedmé studiové album obsahuje jedenáct původních písní a jednu předělávku.

Podílelo se na něm několik významných hostů, mezi které patří například Vojtěch Dyk, Dan Bárta nebo legendární americká písničkářka Joan Baez, která si s Monkey Business zazpívala už dříve. Zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert je nejen výtečný muzikant a tanečník, ale také showman.

Humorem a hudebním talentem srší také Roman Holý, který před pár lety v krnovském klubu Kofola slavnostně zahájil provoz nového WC po rekonstrukci. A chybět v Krnově samozřejmě nebude ani Američanka Tonya Graves, která české kapele dodává punc světovosti.

Soutěž o vstupenky Zpěvák Monkey Business na sebe nedávno upozornil tím, že učinil gesto na protest proti vyřazení temného rappera Řezníka z populární soutěže. Této události se týká také soutěžní otázka pro čtenáře Deníku, kteří chtějí vyhrát vstupenku na krnovský koncert Monkey Business.

Soutěžní otázka zní: Jakého ptáka vrátil zpěvák Matěj Ruppert? Kdo zná správnou odpověď a dovolá se k nám do redakce mezi prvními, vyhraje lístky na koncert. Vstupenky dostanou první čtyři soutěžící, kteří se dovolají ve středu 12. března do redakce Deníku a Regionu na číslo 554 625 006 po 14. hodině.

Těšíme se na vaše telefonáty i na koncert Vyznavačů dobrých mrvů Monkey Business.