Vystoupení Michala Nesvadby s programem Michalův salát je připraveno na sobotu 28. března v 10 hodin v sále Městského divadla v Bruntále.

Toto zatím nejnovější představení Michalův salát se věnuje a odhaluje tajemství, která skrývají knížky. A je to opět představení plné hravosti a fantazie.

Michal dětem představí své království knížek, nádhernou knihovnu a nebude chybět ani dobrodružství, které se nestává jen v knížkách a při jejich čtení, ale Michal a jeho knížky se postupně stanou kamarády.

Michal objevuje ve své knihovně snář, který má rád klid a snění, objevuje oblíbenou knihu maminek kuchařku, která před ním raději uteče, protože Michal si občas myslí, že i z knížek může jen tak udělat salát. Dokonce se chvíli snaží domluvit i s cizincem, kterým je slovník cizích slov a který se ukrývá ve většině knihoven.

Každá knížka chce vyprávět příběhy, Michal dokonce v knihovně najde knihu, které její příběh někdo vzal. Kdo to byl? Na to děti přijdou až na představení společně s Michalem.

Legrační představení, ve kterém poprvé mluví i Michalovy lepící pásky, je plné nových zlepšováků a vynálezů, které rozvijí dětskou fantazii.

Vstupenky na představení zakoupíte v Městském divadle v Bruntále nebo v bruntálském Městském informačním centru na náměstí Míru.

A nebo je můžete vyhrát v soutěži s Bruntálským a Krnovským deníkem. Během následujících dnů si na stránkách našich novin můžete zahrát o pět CD Michala Nesvadby, ke každému přidáme i dvě vstupenky. První volající, který nám v daném termínu zavolá do redakce správnou odpověď, vyhrává CD Michala Nesvadby a dvě vstupenky na představení na sobotu 28. března Městském divadle v Bruntále.

Soutěžní otázkaJak se jmenuje oblíbený pořad Michala Nesvadby pro nejmenší, který uvádí již jedenáctým rokem Česká televize? Své odpovědi volejte v pátek 13. března od 9 hodin na telefon: 554 219 234.
První volající za správnou odpověď získá CD Michala Nesvadby a dvě vstupenky.