„Nikdo z nás nečekal, že v tak pozdním termínu se nám podaří vyprodat celý sál. Důležité bylo, že se všichni návštěvníci do zámku nakonec vešli a mohli si vychutnat hudební bonbonek, kterým jsme se netradičně rozloučili s letošním kulturním létem a podzimem na zámku,“ řekl Jaroslav Hrubý, správce zámku.

Členové mladého ansámblu předvedli fantastické sólové výkony a posluchači je oceňovali v průběhu koncertu potleskem. Frontman Honza Košulič zpíval, hrál na kytaru dokonce občas kapelu doprovázel i na klávesy. Svým jedinečným hlasem při pěvecky náročných skladbách potěšila posluchače sympatická Žaneta Káňová. Pěveckou premiéru absolvoval také Tomáš Novák, který jinak doprovází skupinu na bicí. Velkou část hudebního doprovodu se postarala Zuzana Macková. Její hra na několik typů fléten byla třešničkou na dortu během celého programu.

Lidé odcházeli nadšeni. „Byl to fantastický zážitek. Skupina předvedla úžasný výkon a určitě si ji zase ráda brzy poslechnu,“ shrnula své pocity Magdaléna Handlířová, která přišla na koncert na koncert s rodinou.

„Po koncertu bude zámek několik týdnů uložen do zimního spánku. Z toho jej probudí 1. prosince vánoční jarmark. Oficiálně poslední akcí letošního roku se stane vánoční koncert. Páteří programu bude dívčí pěvecký sbor Ars voce vedený Kamilem Trávníčkem. Zazpívat by měl se sborem také speciální host, který bude dárkem pro posluchače,“ dodal Jaroslav Hrubý.