Tuto raritu v podobě „double koncertu“ Krnované už znají. V minulosti vyprodané kapely Olympic nebo Divokej Bill nabídly fanouškům druhý koncert. „Pro velký zájem veřejnosti jsme se domluvili s Richardem Krajčem, že zařadíme do programu místo jednoho koncertu dva. První akce byla vyprodána měsíc a půl předem, takže fanoušci co si nestihli lístky koupit tuto informaci jistě uvítají,“ řekl organizátor koncertu Martin Hradečný.

Příjemnou informací je rovněž to, že termíny obou koncertů připadají na státní svátek a na prázdniny. „Z druhého koncertu mám opravdu radost. Byla jsem nedávno na festivalu Hrady – zámky, kde mimo jiné vystupoval i Richard Krajčo. Předvedl perfektní show, z které jsem byla nadšená, takže si ani krnovský koncert nenechám ujít,“ řekla fanynka skupiny Kryštof, Martina Smékalová.

Lístky na druhé Kryštofovo vystoupení jsou v prodeji od pondělního rána na mnohých místech po celém okresu. Prodejní místa fanoušci najdou v krnovském informačním centru na Hlavném náměstí, v opavském info centru Sluna na Horním náměstí, v bruntálském Afrika pubu na Dukelské ulici a v rýmařovské cestovní agentuře na Národní.

Protože skupina Kryštof chystá delší koncertní pauzu jsou dvě krnovské vystoupení jednou z posledních šancí, kdy mohou fanoušci skupinu vidět. A jak se samotný Richard Krajčo těší na krnovskou scénu? „ Velmi, Kofola music club je pro nás magický,“ odpověděl sám zpěvák a frontman skupiny.