Už na tuto sobotu si v Ostravar Aréně oblíbená dvojice Krhut & Kozub připravila pro své fanoušky vánoční dárek. Vystoupí zde společně s kolegyní, ostravskou zpěvačkou a textařkou Barbarou Kanyzovou a poprvé i s kapelou.

Jak vypadaly poslední přípravy? Podívejte se na video:

Zdroj: Youtube

„Koncert v Ostravar Aréně je dosud náš největší koncert pod střechou. Větší bylo už jen vystoupení na loňských Colours of Ostrava, kde bylo téměř 15 tisíc lidí,“ řekl již dříve k připravované akci Štěpán Kozub.

„Máme za sebou několikaměsíční přípravu a další perné měsíce nás ještě čekají, ale připravujeme našim fanouškům doslova jedinečný zážitek, na koncertě nás totiž vůbec poprvé doprovodí celá kapela a nebude to nikdo jiný než třeba někteří členové kapely Bandjeez, která byla a vždy bude spjata s Davidem Stypkou. Diváci tak budou mít jedinečnou příležitost slyšet zcela nové aranže oblíbených písní v jejich podání,“ vysvětloval před několika měsíci i Jiří Krhut

A co všechno budou hrát? Nebo spíše co nebudou:

Pro návštěvníky koncertu si rovněž oba připravili několik podstatných rad:

„Zkrátka, chcete-li si užít příjemný večer v předvánočním čase plný pohodových písní a našeho jemného humoru, který je nedílnou součástí našich koncertů, jste srdečně zváni,“ láká fanoušky na akci Štěpán Kozub.