Jindru Holubce většinou známe jako bosého písničkáře, kterému skvěle sekundoval bratr Michal a pomáhal mu v jeho experimentech dostat se do hloubek alternativy.

Tomu, kdo Jindru Holubce zná, není třeba popisovat jeho tvorbu. Po čtyřech letech od vydání alba Valerij Dubjanin Holubec nápaditě přeskupil své tvůrčí síly a vynořil se se zcela novým projektem Jindra Holubec Y Amigos.

Tahle partička kolem Jindry Holubce nám přinesla novou desku se zvláštně graficky pojatým názvem Ča*Ča*Ča. Jindra zde hraje s početným ansámblem, který je doplněn o zvučná jména, jako např. Radek Pastrňák nebo Peter Lipa. Nová deska je plná pozitivní energie s prvky etna, funky a latiny.

Obratné texty typu „Ča Ča z huby trčí ti kus carpacia" mohou posluchače pobavit nebo také rozladit, ale nakonec většinou zjistíte, že desku můžete poslouchat celý den a neomrzí vás. Producentskou taktovku převzal Paull Magnusson, známý švédský pozorovatel multikulturní scény.

Díky němu dostal projekt nepřehlédnutelné promo a vizualní konstrukci, na které se podílel Jan Kratochvíl, známý třebíčský fotomág.