Vysokou laťku v listopadu nasadil provozovatel Kofoly Martin Hradečný, který příznivcům klubu a kvalitních živých koncertů nedopřeje oddychový čas. Nabídka je pestrá a lákavá, ale někdy je docela náročné všechny hvězdné koncerty zvládnout.

V pátek 21. listopadu od 20 hodin se v Kofole představí pop-rocková kapela UDG s hostem No Heroes. UDG už mají zvučné jméno a třetí album jim vyjde na jaře. Za sebou má léto nabité festivaly a před sebou slibně nastartovanou podzimní šňůru. Na některých místech šňůry se fanoušci ani nevešli do sálů. Na turné vystupuje kapela letos se speciální dekorací pódia se svítícím logem a bubny. Za sebou má UDG videoklip na píseň Cowboy Hip Hop, který se pravidelně vysílá například na Očku. V písničce zní i zpěv Honzy Homoly z kapely Wohnout a originální rap MC Nu C z taneční formace Skyline. Klip je parafrázi na kultovní film Sin City: Město hříchu. Fanoušci se opět dočkají energické pódiové show a všech hitů.

Jejich hosté, No Heroes, sice prozatím tak známí nejsou, ale na turné s UDG je posluchači vřele přijali. Kapela vznikla v roce 2005, teprve letos však vydali debutové album Heart One. Kapela hraje vlastní skladby s anglickými texty. Vstupné na páteční program do Kofola klubu je 120 Kč.

Support Lesbiens s hostem, skupinou Clou, se do krnovského klubu chystají v sobotu 22. listopadu. Představovat tyto hochy ani není třeba. Clou už v krnovském klubu Kofola měli úspěšný koncert. Snad alespoň pár žhavých novinek: kapela Support Lesbiens letos spáchala hudbu k filmu Máj režiséra a kameramana F. A. Brabce, vydala sedmé řadové album a v září si natočila na singl „Twice Shy“ videoklip v režii Kryštofa Michala. V Krnově vystoupí od 20 hodin za 260 Kč. Vstupenky na obě akce jsou v předprodeji v Opavě, Krnově a Bruntále.

Pokud byste si snad z této nabídky klubu nic nevybrali, v předprodeji už jsou vstupenky i na Matěje Rupperta, Terezu Černochovou a Schowstation, na pekelníky z Root i na akce prosincové.

(voz)