Byli jste se pobavit a myslíte si, že zrovna úroveň onoho plesu byla nejlepší? Líbilo se vám předtančení, vtipný moderátor, výtečná muzika nebo bohatá tombola? A nebo máte svůj nejoblíbenější ples a chcete, aby se o něm dozvěděli i další lidé? Hlasujte na našich internetových stránkách o nejlepší ples roku.

Vítězný ples si pak v příštím roce může na plakáty a pozvánky natisknout: Nejlepší ples uplynulého roku v hlasování čtenářů Bruntálského a krnovského deníku. Anketa potrvá až do začátku dubna, kdy v Bruntále proběhne poslední jarní ples.

Rovněž nám můžete posílat své tipy na to, kde a kdy se jaký koná ples a to na adresu bruntalsky@denik.cz. Pozvánku rádi zveřejníme.

A jak vypadá nynější hlasování? Na prvním místě zatím jasně vede Ples Diakonie ČCE v Rýmařově, který se uskutečnil v pátek 21. ledna. Na svém kontě měl do pondělních 11 hodin 175 hlasů. Hodně příznivců má zjevně Valentýnský ples v Razové. Ačkoliv na něm se mohou lidé pobavit až v sobotu 19. února, už nyní pro něj do pondělní jedenácté hodiny hlasovalo 95 příznivců.

Asi si získal dobré jméno v předchozích letech. Na třetí příčce byl včera do 11 hodin Obecní bál v Dívčím Hradu. Ten se uskutečnil v sobotu 29. ledna a zatím získal 16 hlasů.