V klipu se objevuje Renáta Pavlíková z Moravskoslezského Kočova, semifinalistka České Miss a finalistka letošní soutěže Miss Reneta 2015 v Havířově, kde získala hned dva tituly: Miss Reneta publikum 2015 a Vicemiss Reneta 2015.

Natáčení klipu provázely potíže. „Časem v nás sílil pocit, že klip je snad prokletý. Když už jsme totiž po dlouhém hledání našli místo, kde jsme mohli zrealizovat vymyšlený scénář, odsouhlasili ho s režisérem a domluvili vše s majiteli – ti vzápětí svůj souhlas vzali zpět a hledalo se nanovo," řekl frontman kapely Matěj Jelen. Klipy Nedostupná a Příběh z křídel vyhrály hitparádu Óčko chart.

Zdroj: Youtube

„Letos jsme kvůli maturitám měli docela volnější jaro. Hráli jsme jen na pár akcích, ale třeba na mistrovství světa v hokeji v Praze," uvedl Matěj Jelen. Kapela hrála například na olympijském běhu v Ostravě, na festivalu v Přeštěnicích, v Zábřehu na 7apůlfestu či na Bruntálském indiánském létu.

„Nejvíc si asi vážíme pozvání na větší festivaly do Přeštěnic, na Sázavafest, na Cibulafest do Holiče a taky třeba na Slavnosti Ostravaru, kam nás pozval Richard Krajčo, a dokonce se o nás pochvalně zmínil v jednom rozhovoru, kdy nás uvedl mezi několika kapelami, které ho v poslední době zaujaly," pochlubil se Jelen.

V září si skupina zahrála ve Snídani s Novou a na konci října vydává své další CD. Nyní kapela absolvuje turné se skupinou Rybičky 48.