První z programů určený dětem z mateřských škol začal v osm hodin ráno. Nejmenší mohli obdivovat ukázky z činnosti desítek zájmových útvarů střediska volného času. „Snažili jsme se program uzpůsobit tak, aby dětem předváděli převážně děti. Všechna vystoupení se setkala s obrovským potleskem,“řekla Sylva Vlašánková, ředitelka střediska Méďa. Dopoledne začal ještě jeden program pro žáky základních škol. I ti mohli vidět v akci tanečníky, bojovníky, vodní záchranáře a mnoho dalších. „Moc se mi líbily ukázky bojových umění. Fajn byly také ty pěkné tanečnice a jejich disco show,“ sdělil svůj dojem třináctiletý Honza.

Podvečerní galaprogram byl určen pro rodiče a ty, kteří se nemohli dostat do divadla během dopoledních představení. Všichni vystupující z mnoha zájmových útvarů dali do svého večerního vystoupeních téměř vše. „Jsme rádi, že středisko pořádá takovouto akci, kde se můžeme prezentovat. Všichni, kterým jsme se líbili, mohou přijít na mistrovství ČR, jenž upořádáme v Krnově za několik dní. Přihlásit se k nám zájemci mohou stejně jako do většiny oddílů a kroužků během celého roku,“ řekl Petr Herman, zakladatel Školy praktické sebeobrany.

Vedení střediska je s průběhem akce spokojeno. „Jsme rádi, že se na činnost našich zájmových útvarů přišlo podívat tolik lidí. Cílem akce je nejen pobavit diváky v hledišti, ale také představit naše kroužky a oddíly. Zájemcům by měly ukázky poradit, jak si správně z kroužků vybrat,“dodala Sylva Vlašánková.