Na scéně v Kofole rozbalí nástroje už potřetí, a to v pátek 20. listopadu od 20 hodin. Jako hosté vystoupí Post –it. Vstupenky jsou v předprodeji v Opavě, Krnově i v Bruntále.

„Clou se představili krnovskému publiku poprvé ještě jako docela neznámá kapela asi před čtyřmi lety a měli zde obrovský úspěch. Tehdy byli tito muzikanti Krnovem, klubem i publikem nadšeni, takže z původně plánované malé scény jsme narychlo koncert stěhovali pro velký zájem na scénu velkou,“ vzpomínal Martin Hradečný, provozovatel Kofoly.

Post-it jako host

Podruhé Clou Krnov navštívilo v rámci svého podzimního turné Ghost Of November Tour 2007. Shodou okolností také tehdy to bylo v listopadu. „Doufám, že letošní koncert Clou bude v duchu hesla do třetice všeho dobrého. Je to kapela, která má stále co nabídnout,“ doplnil Hradečný.

Jako host vystoupí jedenáctiletí Post-it, kteří měli první veřejné vystoupení v lednu 1998 na Klamovce. Dnes už mají za sebou bezpočet koncertů včetně turné se Support Lessbiens. V současné době se snaží v hitparádě T-music chart zabodovat s písní Kamkoliv se vydáš.