Koncert nabízí klub Kofola na předsváteční úterý 16. listopadu. Loňské dotované vstupné poskočilo na dvojnásobek, lístek stojí 150 korun a k získání je v předprodeji i na místě.

Jako závan čerstvého vzduchu ve stojatých vodách české hudební scény zapůsobil objev třinecké kapely Charlie Straight. Loni se na tom shodli nejen hosté jejich koncertů, ale i akademici při udělování cen. Charlie Straight proměnil čtyři nominace na tři sošky Andělů. Letošní podzimní koncertní turné tedy zahrnuje čtrnáct velkých měst včetně Bratislavy a Prahy.

A protože krnovský klub je po republice vyhlášený tím, že má na budoucí hvězdy nos, zastaví se v Kofole kapela už po třetí. „ Poprvé si u nás zahráli jako téměř neznámá sestava před kapelou Kryštof,“ potvrdil provozovatel klubu a vyhledávač budoucích hvězd, Martin Hradečný. „Loni byl Charlie Stright hostem hudebních slavností, mohli jsme si tedy dovolit jejich koncert nabídnout za dotované vstupné,“ dodal Hradečný.

Pokud jste nevyužili předchozí dvě možnosti a neměli šanci vidět Charlie Straight na živo, máte možnost do třetice to napravit právě dnes. A fanouškům kapely není třeba zdůrazňovat, že každý koncert stojí za návštěvu, protože bývá vždy jedinečný. O Charlie Straigh se říká, že jsou to třinečtí Beatles.

Stejně jako tato legendární kapela totiž nabízejí chytlavé taneční melodie, chlapecké tváře a sehrané vokály. Do rodného listu si zapisují přibližně rok 2006, přesto mají za sebou stovky koncertů, již zmíněné držení tří Andělů, několik videoklipů a studiové album. Poslední novinkou ze života kapely je vypsání zábavné soutěže pro příznivce. Fanoušci mohou natočit vtipný klip, který adresují své oblíbené rádiové stanici, aby věnovala skladbám kapely větší pozornost. Kdo vyhraje, tomu zahraje Charlie Straight doma v obýváku.

Dita Voznicová