Martin Hradečný coby organizátor koncertu několik dnů předem na facebooku oznámil, že jsou lístky definitivně vyprodány a okamžitě následovala salva reakcí. Mezi fanoušky se našly desítky nešťastníků slibujících za lístek hory doly.

Sotva na náměstí skončil koncert Věry Špinarové, proběhlo masové přemístění do klubu Kofola. Taxíky nestíhaly, takže většina se musela do Kostelce přesunout pěšky. Po celé dlouhé Bruntálské ulici se roztáhl průvod podobný těm, které dřív procházely Krnovem na 1. máje. U vchodu do clubu si každý musel vystát frontu na kontrolu vstupenky a razítko na zápěstí.

Každého z fandů pořadatelé navíc ozdobili fosforově růžovou páskou. Když koncertní sál praskal ve švech a ve vzduchu visela mírná nervozita a napětí, vstoupil na scénu Martin Hradečný, aby naposled dozvučil scénu. Zmatené fanynky, které neměly dobrý výhled na pódium, začaly pištět v domnění, že se na podiu objevil jeden z jejich idolů. Překvapený Martin Hradečný rychle zase zmizel za plentou. Když s prvními tóny nastoupila kapela na pódium, ozvala se druhá vlna fanouškovského halasu.

Rozesmátý Vojta Dyk oznámil, že začnou „zvostra“ a jako první skladbu vyšili hit, známý hlavně díky odvážné líbací scéně v jejich klipu, Globální oteplování – Já jsem gay. Rázem se všichni fandové rozvlnili v bocích a s pobavených výrazem ve tváři zpívali do světa po vzoru Dyka a Prachaře já jsem gay, jsem teplej.

Poté už následovaly známé skladby, jako je například remake písně Včelka Mája i další hity, u kterých prostě nejde jen tak stát. Čím víc diváci křepčili, tím víc kapela gradovala koncertní show na pódiu. Po celou dobu konceru Vojta Dyk, jako jediný neobtěžkán žádným nástrojem, předvedl celou škálu spartakiádních cviků. Na závěr si celá kapela vyšila aerobikové vystoupení.

Když byli členové NightWork po několikáté přivolání na pódium, zazněla zde i skladba Měsíčku na nebi širokém. Tu všichni notoricky znají z filmu Slunce seno, kde si ji zazpívala za svitu měsíce Jiřina Jirásková. Skupina, která vznikla jako „záminka k záškoláctví“ v roce 2005, má letos za sebou dlouhou koncertní šňůru. A bylo velice příjemné, že svou energií nabitou show předvedli také Krnovanům.